нас уже
4524
 
  UA   RU
 
ОГОЛОШЕННЯ Керівництво Знай наших
  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Місія, завдання та форми діяльності
Наша історія
Відзнаки
Наглядова Рада
Експертна рада
Наші партнери
Золота медаль
Новини
ЗМІ про нас
Фотоальбом
Приєднатися
Контакти

  ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

  Служба підписки на Вісник обдарованої молоді

E-mail:
Ваше ім'я:
 

  ДІЯЛЬНІСТЬ

Законодавство

  ФАЙЛОВИЙ АРХІВ

Видання союзу обдарованої молоді
Науково-популярний журнал КРАЇНА ЗНАНЬ
01.1 Математика
01.2 Фізика
01.3 Астрономія і космонавтика
01.4 Інформатика
02 Хімічні науки
03 Біологічні науки
04 Геологічні науки
05 Технічні науки
07 Історичні науки
08 Економічні науки
09 Філософські науки
10 Філологічні науки
11 Географічні науки
12 Юридичні науки

Реклама:

Ви знаходитесь тут: Головна ›› 12 Юридичні науки ›› Адміністративно-правовий захист права власності України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.07 (частина 9)

 

Адміністративно-правовий захист права власності України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.07 (частина 9)

Третій розділ «Взаємодія органів державної влади з органами місцевого самоврядування щодо захисту права власності» складається
з трьох підрозділів, присвячених пошуку шляхів удосконалення
адміністративно-правового захисту права власності через налагодження механізму взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування щодо захисту права власності.

У підрозділі 3.1. «Форми і методи взаємодії органів державної влади з органами місцевого самоврядування щодо захисту права власності» визначено правові та неправові форми взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері захисту права власності. Основними методами взаємодії визначено способи субординаційного та координаційного впливу органів державної влади спільно з органами місцевого самоврядування на поведінку людей щодо попередження та припинення правопорушень, які посягають на право власності.

У підрозділі 3.2. «Адміністративно-правовий та організаційний аспекти діяльності правоохоронних органів щодо захисту права власності» наголошується, що у структурі органів спеціальної компетенції щодо захисту права власності важливе місце належить правоохоронним органам.

Зазначається, що державне управління у сфері захисту права власності виявляється у практичній діяльності правоохоронних органів щодо попередження адміністративними засобами посягань на державне, комунальне і приватне майно та їх припинення.

Окремі пропозиції висловлюються щодо внесення змін до Статуту патрульно-постової служби міліції України.

У підрозділі 3.3. «Взаємодія органів державної влади з органами місцевого самоврядування у профілактиці посягань на право власності» зазначається, що успішне виконання завдань, покладених державою на органи державної влади та органи місцевого самоврядування у сфері профілактики правопорушень, які посягають на право власності, безпосередньо залежить від результатів встановлення правових зв’язків у даній системі управління.

Зміст підрозділу розкривається через аналіз системи суб’єктів, об’єктів, видів, рівнів, форм взаємодії. Автором наголошується на необхідності створення координаційних органів з питань захисту права власності на місцевому рівні, проведення спільних заходів та операцій щодо захисту права власності, забезпечення координаційного впливу правоохоронних органів і органів місцевого самоврядування на органи муніципальної міліції.

 

 
Існує щось рідкісніше, тонше, більш дивовижне, ніж обдарованість. Це здатність визнавати обдарованість інших.

Елберт ХАББАРД

  СЛОВО ГОЛОВИ СОЮЗУ
Вадим Герасимович

Будьмо собою і не зважаймо, що наш шлях крізь терни, адже він веде до немеркнучих зірок!

  ПРИЄДНАТИСЯ

Освіта та... новий погляд на освіту

Яндекс.Метрика

Освітній портал Коаліція українських неурядових організацій
Реклама:
    Copyright © 2005-2010 Офіційний сайт ВМГО "Союз обдарованої молоді" (СОМ) All rights reserved Cоздание сайтов